Srpen 2008

For me za bleskovku

10. srpna 2008 v 8:50 | Yummi |  Diplomky pro Mě
dííky je moci hezu

Návrat? Škoda...

4. srpna 2008 v 7:42 | Yummi |  Deník Yummi
Ahoj... Už jsem se vrátila ze soustředění tenisovýho... Moooc úžasnýý!! Sou tam snad ty nejlepší lidi na celim světě! Třeba Veřča, Maja, Honza, Kuba, Kristina, Líza atd. I trenéři sou výborný. Příští rok možná pojedem s tenisem do chorvatska.! Moci se těšim až se třeba s Majou nebo s Verčou zas uvidim. S majkou se uvidim tento čtrvtek 7.8.2008 . Super hlášky tam byly taky třeba:

1. Hned jak sme přijeli, tak Vláďa ( trenér) něco řikal jako nám všem a pak chtěl odejít za zdravotnicí a u něj stál malej kluk - myslim že malej Kravčík- a něco mu řek. Mno jenomže Vláďa ho neslyšel a řek :" Co to kecáš?"

2. Když Mára -trenér- hrál na táboráku svojí písničku, tak si to všichni chtěli nahrát a Denisa která seděla vedle něj mšla v ruce mobil a všichni na ní řvali ať to položí mno a ona ne. A Mára se na ní podival a řiká :" Zahoď to!" pak jí to vyseknukl z ruky a řek:" DO prdele jakej záznamník?!" ae eště takovym vtipnym hlasem.

3. Když kluci z A3 - Honza, Kuba, David a Filip hráli tenis na tom blbim kurtu kterej neměl antuku ale štěrk smíchanej s antukou tak je trénoval Mára a měli prostě sranda tréning. Mno a voni u toho dělali šílený kravyny. Mno a Mára střílel míček se záchvatem smíchu a strefil se do koše na míčky kterej se upe rozpadnul. Kluky samo hned chytnul výtlem a Mára takový : " Do prdele to je materiál! " a Filip to po něm opakoval ale jakoby zpěvem :D


Možná když dostanu CD s fotkama tak je sem dam a možná sem dam i ty z mobilu!